Wpisy użytkownika między wierszami z dnia 18 marca 2015

Liczba wpisów: 1

ellka08
 
między wierszami: Wspaniałe są powroty do domu. Do domu wypełnionego naszymi zapachami i naszą energią.

Stworzyliśmy sobie miejsce, w którym czujemy się dobrze. Po ciężkich dniach w pracy, można tu, w białych jak krem ścianach, odpocząć. Chce się tu powracać, powracać, powracać. Szczególnie po długiej podróży.

Wiosna budzi się do życia. Budzi się w nas samych i w naszym domu. Można już szeroko otworzyć okno i nasłuchiwać ptasich plotek! Kwiaty i zioła w każdym pomieszczeniu. Zapach domowego jedzenia. Książki i pojedyncze kartki, na których zapisane są dobre słowa. To już. To wiosna!

Lubię tu być. Lubię Bristol. Po pięciu latach mogę to szczerze powiedzieć. Zostawiliśmy swoje ślady w wielu angielskich miastach, miasteczkach, na polach i łąkach. Dowiedziałam się, że nie ważne jest gdzie się mieszka i jakim językiem się posługuje. Miejsce zamieszkania może pomóc lub zaszkodzić. To wszystko zależy jedynie od nas i naszych chęci.
  • awatar nesssi: Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Nasz dom jest tam gdzie czujemy, że żyjemy. W miejscu, które nas uszczęśliwia i czujemy, że jest po prostu NASZE. Nieważny kraj i język jakim się posługujemy :) Przesyłam Wam serdeczne pozdrowienia!
  • awatar między wierszami: @nesssi: dziękuje za zrozumienie! Pozdrawiam mocno!:)
  • awatar myhome: pięknie u Was! a powroty do siebie są najlepsze, bo wszystko jest 'nasze' ps-a na kiedy planowane są powroty we troje?
Pokaż wszystkie (9) ›