Wpisy użytkownika między wierszami z dnia 3 stycznia 2015

Liczba wpisów: 1

ellka08
 
między wierszami: *Właściwie chodzi wyłącznie o to, żeby nie poddać się zmęczeniu, nigdy nie dopuścić do braku zainteresowania, do obojętności, nigdy nie zagubić swej bezcennej ciekawości, bo wtedy człowiek sam sobie pozwala umrzeć*

*Nie podoba mi się wyniosłość, nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę*Przez cały czas mam przed oczami drogę na końcu której unosi się mgła.
Najpiękniejsze są te rzeczy, które zrodziły się ze wspólnego marzenia lub wyboru. Miniony rok był ich pełen. Wspólne radości i wspólne smutki. Chciałabym założyć zeszyt, w którym mogłabym pisać do kogoś, kogo bardzo kocham. Do kogoś, kto zrodziłby się z takich małych, wspólnych marzeń.

Spoglądam na starą mapę zakupioną w antykwariacie. Ktoś zostawił na niej swoje ślady. Wygląda na to, że grubą linią zaznaczył trasę podróży. Zaczyna się od małej wioski Aust, a kończy niedaleko Tintern, w Wye Valley. To będzie pierwsze miejsce, które odwiedzimy w nowym roku, po śladach nieznanej osoby.
  • awatar Jot.: piękny ten pierwszy cytat.
  • awatar Ch!c G!rl: intrygujący wpis, ale fajnie zrobić wycieczkę wg trasy ze starej czyjejś mapy :)
Pokaż wszystkie (2) ›