Wpisy użytkownika między wierszami z dnia 21 maja 2013

Liczba wpisów: 1

ellka08
 
między wierszami: Blog zaczął (ciężko)oddychać i nie pozostaje mi nic innego, jak dodać kolejny wpis.


---
Jak już wiecie, za niedługo będę w Polsce! Jestem w trakcie tworzenia listy, która powinna mi pomóc w zobaczeniu, przeczytaniu, zwiedzeniu, sfotografowaniu jak największej ilość rzeczy, czy miejsc, w niecałe dwa tygodnie. Przed każdą taką wizytą strasznie się denerwuję. Wierzcie mi, odwiedzanie własnej ojczyzny raz do roku nie ma pozytywnych skutków, chciaż z drugiej strony, często zdarza mi się odkrywać ponownie miejsce, w którym żyłam 20lat. To jest niesamowite. Nigdy wcześniej nie poznałam(doceniłam) tak dobrze swojego miasta, jak właśnie po przyjeździe do Bristolu.    

---
koronkowa sukienka pochodzi z h&m, do tego buty Mamy(jestem ciekawa ile mają lat?!) i torebka z ciucholandu(zakupiona w Polsce).
  • awatar Jot.: piękna sukienka! powiem Ci, że ostatnio przyjechał do mnie mój przyjaciel z dziewczyną. Dziewczyna pierwszy raz w naszym mieście, więc zaczęliśmy ją oprowadzać, pokazywać, opowiadać i powiem Ci, że na nowo zakochałam się z NS! Spojrzałam na miasto z perspektywy "turysty" a nie "tubylca". Świetne doświadczenie, a ile jeszcze miejsc do zobaczenia nam zostało!
  • awatar abject: Pięknie Ci w tej fryzurze!
  • awatar między wierszami: @Jot.: a ile miejsc nieznanych, ulic, Kościołów, zabytków, zakątków... Wszystko przed nami! @abject: dziękuje. Bardzo dobrze się w niej czuję!
Pokaż wszystkie (6) ›