Wpisy użytkownika między wierszami z dnia 26 lutego 2013

Liczba wpisów: 1

ellka08
 
między wierszami: Tak sobie myślę, że pamięć jest cholernie nietrwała i gdybym nie prowadziła dziennika, albo nie zapisywała nowych pomysłów, czy myśli, to w środku byłabym pusta. Nie pamiętam dat, wydarzeń, pamiętam natomiast pewne uczucia, czy emocje towarzyszące mi w danej chwili. Pamiętam strach, smutek, radość.. Pamiętam co czułam, kiedy z kimś się spotykałam, lub jak ten ktoś zareagował na jakąś sytuacje. Pamiętam wiele zachowań, ale nie przebieg zdarzeń. Nigdy nie pamiętam co mówiłam, pamiętam jedynie to, co czułam.

Te wszystkie emocje i uczucia wracają po latach. To jest niesamowite, ale również i męczące.  

Mam do Was prośbę. Zapisujcie wszystko, aktualną myśl, nowy pomysł.. rzeczy do zrobienia na dziś, jutro! To jest bardzo ważne. Jesteśmy tak dziwnie skonstruowani, że to wszystko gdzieś szybko ulatuje.

(Kartka z mojego dziennika. List JS.)
CIMG1975.JPG
  • awatar Jot.: prowadziłam pamiętnik od podstawówki, ale od ponad 2 lat jakoś nie potrafię, a szkoda... chyba czas do tego wrócić.
  • awatar między wierszami: @Jot.: Powodzenia! Pozdrawiam
  • awatar Ruda Grażka: masz racje, emocje brdziej zapadaja nam w pamiec... zapisywanie pomyslow i onnych praktykuje od 3 lat i sprawdza sie :) zapraszam do mnie
Pokaż wszystkie (3) ›