Wpisy użytkownika między wierszami z dnia 2 listopada 2013

Liczba wpisów: 1

ellka08
 
między wierszami: życie w skrócie:
Wczorajsze Święto odbywało się poza czasem, poza przestrzenią i poza wyobraźnią. Gdzieś tam pod naszymi stopami istnieje podziemny naród, drugi naród polski.

Do Polski przyjeżdżamy na Wielkanoc. Tym razem planuję zwiedzić kilka miejsc na południu, zaopatrzyć się w książki i zrobić ogromną ilość zdjęć bliskim. Najwspanialsze podróże zaczynają się po przekroczeniu polskiej granicy.

W fotograficznym świecie chciałabym się skupić na krajobrazie lasu. Drzewa, drzewa, drzewa- nieustająca miłość. Takie miejsca jak Westonbirt Arboretum czy Savernake Forest inspirują mnie.

Po upalnym lecie jesienny krajobraz stygnie w kroplach deszczu.

Uczę się rozumieć ludzi. Wydaje mi się, że życie składa się wyłącznie z próby zrozumienia drugiego człowieka.

Za szybko się poddaje.

Od kilku miesięcy odwiedza nas kot. Jest zadbany, ale bez przedniej łapy. Miauczy nawet przez kilka godzin dopóki ktoś do niego nie wyjdzie. Nie wiemy co robić.

Dobranoc kochani
  • awatar Jot.: może warto przygarnąć tego kota? i wszędzie jest pełno pięknych miejsc do odkrycia, zazdroszczę Ci tej pasji.
  • awatar i'mcat woman: Widocznie ten kot Wam ufa jeśli przychodzi. Uwielbiam koty uważam, że są magicznymi zwierzętami :)
  • awatar między wierszami: Też uwielbiam koty, ale jest jeden problem, który uniemożliwia nam trzymania ich w domu- Michał ma straszą alergię i muszę to uszanować. Pozdrawiam Was!
Pokaż wszystkie (6) ›